POČÍTAČOVÉ SESTAVY TRILINE

Počítačové sestavy Triline se vyrábějí v Ostravě, ve výrobním závodě společnosti AT Compus s.r.o. Vývoj a výroba všech počítačů, notebooků a serverů jsou certifikovány na systém jakosti podle ČSN EN ISO 9001 a ISO 14001. Všechny počítače prochází sofistikovaným systémem výroby, který zahrnuje několikanásobnou kontrolu funkčnosti každé z částí počítače. Každý počítač Triline je ‚originál‘ – postavený, otestovaný a nakonfigurovaný přesně podle požadavků konkrétního zákazníka.

Můžete vybírat z široké palety voleb a kombinací. Všechna nabízená řešení prošla náročnými testy kompatibility, máte zaručenu 100% stabilitu a funkčnost pod zvoleným operačním systémem. Zvláštní důraz klademe na tichost a chlazení celé sestavy. Vybíráme nejvhodnější prvky(zdroje, chladiče, ventilátory) s ohledem na dlouhodobý, bezporuchový provoz i v mírně ztížených podmínkách.

POČÍTAČOVÉ SESTAVY HALL3000

Ucelené portfolio produktů HAL3000 zahrnuje počítače, notebooky a servery v velmi zajímavém designu, které jsou vhodné do kanceláře i domácnosti. Kvalitní produkty jsou vyráběny dle standardů ISO 9001 a jsou sestaveny pouzez kvalitních komponent světových výrobců.

Firma Microsoft poskytuje pro HAL3000
zvýhodněný software (operační systém Windows a Office 2019). Počítače této značky prošly kvalitní montáží, testováním a zahořením. Počítače HAL3000 mají záruční lhůtu prodlouženou na 36 měsíců